top of page

Little Friday

Sonora

Little Friday
Little Friday

23. 6. 2022 21:00

Praha 7, Letenské sady Praha 7, 170 00 Praha 7, Česko

Sonora je hudební event, který staví na své rozmanitosti skrz žánry. Nekoncentruje se primárně na jeden hudební směr, ale snaží se rozvíjet organicky.

ZOFIE EDER

Zofie Eder staví na rovném minimalismu & tvrdší base. Noční hurikán s industriálními raw prvky. Její vášeň se promítá ale i do opačné, hypnotické, místy až meditativní slow motion. Deep vibes, hot techno, ale i pulsing house. Polarita. V noci jízda, přes den taky. Je také spoluzakladatelkou hudebního projektu RYZG.

DEMONIKA

Demonika začínala na ilegálních parties, ale syrovost a rychlost svých temných setů s oblibou střídá s organickou elektronikou a pozitivními melodiemi trance. Baví ji právě tento kontrast energií, dualita anděla a démona, nestálost hudebního vyjádření. Bizár nebo melancholie? Klidně obojí.

SHURIGEN

Shurigen se zakládá sexy energetickým vibem, který se může zdát dynamický & melodický, ale zároveň industrialní. Svojí senzuální atmosférou vytváří přitažlivý darkness soul base. Žánrově proniká hlavně acid wavem, raw techno a elektronickým indie dance/dark disco.

FB EVENT

bottom of page