top of page

Night Shift w/ Transforma Showcase (Nanashi + Equi + Zen + Club Matej)

Nanashi Equi Zen Club Matej

Night Shift w/ Transforma Showcase (Nanashi + Equi + Zen + Club Matej)
Night Shift w/ Transforma Showcase (Nanashi + Equi + Zen + Club Matej)

15. 6. 2024 18:00

Praha 7, Letná, 170 00 Praha 7, Czechia

Druhé před festivalové zahřívání se koná 15. června na pražském Stalinu. Můžete se těšit na vystoupení zlínské snové zpěvačky Nanashi, likvidního Equiho a yogínce Zena a Club Mateje.

▶️Rapový přednes s hyperpopovými instrumentály doplněný o fantaskní samply nebo také citlivý projev s kytarovým či klavírním podmazem a akustickými bicími. Nanashi, producentka, zpěvačka a raperka ze Zlína, spojuje do jednotlivých celků mnoho stylů a inspirací, a přesto si ponechává silný rukopis v každém ze svých tracků. V prosinci vydala druhé album s názvem Josei. Rozsáhlý projekt slučuje elektropop, cloud rap či ethereal nebo post-rock a otevírá posluchačům svůj vlastní svět plný zasněných melodií a procítěných příběhů.

-

⛓️ https://on.soundcloud.com/bMmDw

⛓️ https://open.spotify.com/album/4nrOyDLbT5VNpxyVBProE9

-

▶️ Transformní resident, táborský patriot, eklektický producent a selektor, pohybující se v žánrech jako techno, house nebo trance, nám na stalinskou zahřívačku přijde ukázat, co si pro nás na hlavní hudební program festivalu připravuje.

-

⛓️ https://soundcloud.com/equist

-

▶️ Mates a David jsou zakládajícími členy YOGA kolektivu. Mají rádi barevné energetické písničky a ještě raději je pouští lidem, aby si u nich mohli s nimi trsnout. Společně osedlají stalinské playery a potěší nás jejich báječnou selekcí.

-

⛓️https://soundcloud.com/yoga-kolektiv/club-matey-never-enough-dj-set

⛓️https://soundcloud.com/yoga-kolektiv/spodni-svetlo-seance-zenomorf

bottom of page