top of page

Stalin Live

David Pomahač, Forth Mountain, Gray Wolf

Stalin Live
Stalin Live

18. 8. 2021 19:00

Praha 7, Letenské sady Praha 7, 170 00 Praha 7, Česko

David Pomahač  je  křehký písničkář s duší rockera a něžný rocker v roli písničkáře.  Skladatel, hudebník a oceňovaný textař, vystoupil počátkem roku 2020 ze  stínu známého urban-folkového dua Kieslowski a u Indies Scope vydal své  debutové, sólové album Do tmy je daleko. Pokřtít jej stihl poslední den  před začátkem lockdownu a dál už to všichni známe… Nicméně na to, že  živě se celý rok moc hrát nedalo, deska rozhodně nezapadla a v obrovské  konkurenci alb roku 2020 se umístila v první dvacítce celoroční  hitparády Velká Sedma Radia 1, v žebříčku nejlepších desek roku 2020  časopisu Full Moon, v první desítce nejlepších alb roku Musicserver.cz i  výběru nejlepších desek rádia Expres FM.

https://davidpomahac.bandcamp.com/

Forth Mountain hudební  projekt Ondřeje Sychry, který od vydání lo-fi folkového EP Secret  Sidewalk (kolem roku 2013) vystupoval různě po českých klubech a  buskoval na ulicích ve skotském Edinburghu. Vidět ho mohli například  návštěvníci koncertů Jamese Harriese, či kapely Zrní, kterým v minulosti  předskakoval.

https://forthmountain.bandcamp.com/

Gray Wolf Sólový  projekt kytaristy spící skupiny Piano na výletě bude  reflektovat zvuky Prahy od šumění jezu pod Karlovým mostem, přes špitání  milenců u Máchy po hukot tunelu Blanka a nadávání taxikářů u Hlavního  nádraží. Není vyloučeno, že občas překvapí i harmonický akord, který  vynese posluchače až nad špičku Petřínské rozhledny odkud bude moci  pobaveně vyplazovat jazyk na Pražský Hrad. O kvalitě případných textů  netřeba pochybovati – vždyť se jedná o autora zábavné spirituální  moderní bajky (Radostné bezdomovectví krlíčka a jeho přátel) –  pravděpodobně nejlepší bajky, která ono úterý odpoledne v Praze byla  vydána.  A co že bude hrát pouze sólová elektrická kytara? Protože piano  je přece na výletě. Srdečně zve autor.

https://bandzone.cz/_89924

Mr. Ultrafino Pražský  DJ a producent. V živých setech kombinuje samply z vinylových desek se  smyčkami a hudebními citacemi jazzu, world music a soulful elektroniky.

https://soundcloud.com/mr-ultrafino

FB EVENT

bottom of page