top of page

Startér x Stalin

Marjari, Treska Jednoskvrnná, Avsluta

Startér x Stalin
Startér x Stalin

26. 7. 2023 20:00

Praha 7, Letná, 170 00 Praha 7, Czechia

Přehlídka  nových talentů na české alternativní scéně se vrací. Tentokrát pod  dohledem nové moderátorské dvojice Tereza Odehnalová a Filip Černý.  Startér Radia Wave veze na Stalin letošní vítězku Marjari a kapelu  Treska Jednoskvrnná.

 Marjari Českobudějovická  písničkářka Martina Činátlová alias Marjari – společně s bubeníkem  Ondrou a basákem Vlastou – aktuálně připravuje vítězný videosingl, který  díky výhře ve Startéru 2022/2023 natočí s podporou Radia Wave. Svými  deníkovými texty od srdíčka a kouzlu songu Hey Girl, jenž věnovala všem  holkám a ženám se zkušeností s obtěžováním či znásilněním, si získala  hlasy poroty i fanoušků. Její eponymní debutové album právě vyšlo na  vinylu a niterné písničky z něj, které jsou o tíživých i veselých  prožitcích, představí živě pod kyvadlem na Letné.

https://youtu.be/uf-MUBjRF7o

 Treska Jednoskvrnná Post-studentská  kapela z vinohradských sklepů Treska Jednoskvrnná umí zaujmout svou  nenucenou poetikou v textech s temnými twisty i roztomilou náladou.  Věční pohodáři skončili díky neobyčejně charismatickému songu Maringotka  v letošním finále Startéru druzí a pod kyvadlo na Letné přivezou své  ikonické Pink Štafls (čti růžové štafle).

https://youtu.be/m3jozSXDxfg

Avsluta dj set

LINEUP: TBA

Na Stalinu se na vás těší i moderátoři Tereza Odehnalová a Filip Černý.

FB EVENT

Doporučený příspěvek 50 Kč s první objednávkou na baru. Výtěžek jde na vystupující.

bottom of page